دوربین تشخیص چهره مدل 38411دوربین تشخیص چهره مدل 38411

دوربین تشخیص چهره مدل 38411

در انبار: 10000
VMSHIPMENT_WEIGHT_COUNTRIES_WITH_SHIPMENT
قیمت فروش با تخفیف ویژه
19,800,000 ریال

اطلاعات محصول

تشخیص چهره


PDFچاپایمیل

معرفی دوربین تشخیص چهره 38411:

با حساس شدن وضعیت امنیت در جهان امروز ، بسیاری از دولت ها در حال حاضر در زمینه امور امنیت شهروندانشان ، سرمایه گذاری های فراوانی در زمینه بهبود کیفیت کنترل و امنیت می کنند. در بعضی از محیط هایی که نیازمند امنیت بالایی هستند ، اجرا و استفاده از تکنولوژی "بیومتریک" کاملا ضروری است. چون از تكنولوژي تشخیص چهره در این محیط ها بدلیل عدم درگیری نزدیک با افراد و شناسایی سیستم حتی در فواصل نسبتا دور ، براحتی می توان استفاده کرد. این تکنولوژی یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین سیستم ها جهت این امر در آینده است.

در گذشته تکنولوژی های مشابه ، که توسط PC ها کنترل می شدند ، بسیار گران بودند.

اما خوشبختانه با تجربه اندوخته شده تکنولوژی بیومتریک در 20 سال گذشته ، مجموعه تایگر اولین دوربین HD IP Camera با کیفیت بالا و هوشمند را ارائه کرده است.

این دوربین از ماژولهای تشخیص چهره و الگوریتم های پیشرفته ای جهت تشخیص در مسافت های دور ، استفاده کرده و حتی با استفاده از

IR Lamp براحتی می تواند روز یا شب بودن را تشخیص دهد. این دوربین را می توان جهت تشخیص چهره افراد بجای استفاده از کارت شناسایی در ورودی ها یا خروجی های مکان هاي عمومي بکار برد. پشت دوربین یک صفحه نمایش رنگی با کیفیت و وضوح بالا جهت نمایش چهره افراد ، اطلاعات هر کدام و همچنین نمایش مانیتورینگ هم زمان ، قرار دارد. 

سیستم این دوربین می تواند جهت کاهش فشار بر روی نرم افزار و کامپیوتر ، امور ثبت ، شناسایی چهره و ذخیره سازی داده های مربوطه را در حافظه خود نگه دارد و از طرفی اپلیکیشن های چند کاناله براحتی بدست آورد. این دوربین می تواند TF Card ، دو سره audio و خروجی آلارم را پشتیبانی کند.

علاوه بر فعالیت ها و تلاش های دولت ها جهت شناسایی تروریست ها و خلافکاران استفاده از سیستم های تشخیص چهره در امور مالی و خرید و فروش نیز میسر است. اپراتورها می توانند مشتریان را بر اساس وضعیت مالی شان تحلیل کنند. فروشندگان می توانند لیستی از چهره افراد VIP و یا غیرمجازبه ورود ، ایجاد کنند. به این صورت که افراد غیر مجاز به محض شناسایی در دوربین ، مشخص می شوند.

از طرف دیگر بانک ها هم می توانند جهت تشخیص چهره افراد خلافکار از مشتریان ، از آن استفاده کنند. همچنین مشتریان بانک ها نیز از طریق شناسایی چهره جهت سرویس ها و خدمات بانکی ، دسترسی به ATM و صندوقهای اموال در بانک ، قابل تشخیص خواهند بود.

در فرودگاه ها و کنترل مرزها هم می توان از این سیستم استفاده کرد که باعث تسریع کار شناسایی افراد ، راحتی کار و بالاتر رفتن امنيت می شود.

 

ویژگی های دوربين تشخيص چهره  38411:

  • Dual H.264 Streams
  • قابليت پشتيباني از توابع WDR
  • داراي LCD 7 اينچ جهت پيامها و نمايش منو
  • رزولوشن بالا، تا 1 مگا پيكسل براي دوربين هاي شبكه
  • حداكثر ظرفيت استفاده 400 كاربر و 100,000 Log

 مشخصات دوربین تشخیص چهره 38411:

 

دیاگرام نصب دستگاه دوربین تشخیص چهره 38411:


   کاتالوگ دوربین تشخیص چهره 38411 

 این دستگاه شامل 12ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.